Volkswagen Multivan 6.1

půjčovna minibusů Praha

Chystáte se na dovolenou s rodinou nebo přáteli a hledáte nadstandardně vybavený minibus? Volkswagen Multivan patří mezi nejkomfortnější a nejbezpečnější minibusy ve své třídě a přitom vám ho můžeme zapůjčit za velmi příjemnou cenu! Spočítejte si ji jednoduše v našem online kalkulátoru. Stále váháte? Připravili jsme pro vás i pár důvodů proč si půjčit VW Multivan.

Parametry minibusu

DieselDiesel
ikonka 4x4Přední
ikonka řazeníAutomat
ikonka rychlsti
ikonka GPSGPS navigace
motor1998 ccm
ikonka výkon110 kW
ikonka počet míst7-místné
ikonka rok výroby2021
ikonka klimatizace3-zónová AUT
cena od 989 Kč / den

Proč si půjčit VW Multivan 6.1 Long?

Multivan Volkswagen

2 + 2 + 3 = tři řady sedadel

Minibus Volkswagen Multivan nabízí bezpečí a komfort pro 7 osob. Zadní sedačky si přitom můžete nastavit podle vlastních požadavků. Délka zadního prostoru (včetně sedaček) nabízí 253 cm a sedačky můžete mít "za sebou" jako v letadle, případně si druhou řadu sedadel otočit o 180° a získat tak prostorné "kupé" jako ve vlaku (posádka sedí čelem k sobě).

Pojízdný stolek

V našem minibusu najdete samozřejmě i stolek, který je pojízdný, avšak pevně upevněný. Jestli si během cestování dáte pauzu na jídlo nebo ho využijete jako svou mobilní kancelář je na vás.

Technické údaje tohoto minibusu

Šíře zavazadlového prostoru: 122 cm | Šíře prostoru pro cestující: 169 cm | Výška minibusu: 195 cm | Šíře vozu (včetně zrcátek): 229 cm

Digitální cockpit

Píše se rok 2021 a proto na obyčejné "budíky" raději zapomeňte. Místo nich se u VW Multivan můžete těšit na 26 cm (10,25 palců) široký digitální displej. Na něm si můžete nastavit režim podle vlastních potřeb. Jednou z nich je i velká navigační mapa, která vás vždy navede do vašeho cíle.

Režim na obrázku je kombinace standardních "budíků" spolu s navigací.

Multivan Volkswagen
Multivan Volkswagen

CarPlay nebo Android Auto

Na dotykovém panelu o šířce 23 cm (9,2 palců) můžete ovládat infotainment s možností spárování vašeho chytrého telefonu přes CarPlay nebo Android Auto. Jestli využijete integrovanou navigaci nebo Waze necháme na vás. Místo rádia si můžete pustit svůj oblíbený playlist např. z aplikace Spotify nebo Apple Music.

Třízónová klimatizace

Mezitím, co u jiných půjčoven minibusů za třízónovou klimatizaci připlácíte, u nás je standard. Komfort pro všechny cestující je prostě základ.

Bezpečnost na vysoké úrovni

Z pohledu bezpečnosti patří VW Multivan 6.1 mezi špičku! Stejně, jako má VW Caravelle, tak i VW Multivan disponuje řadou bezpečnostních prvků, mezi které patří asistent pro udržení vozu mezi jízdními pruhy. Podle statistik patří právě mikrospánek mezi jedny z nejčastějších důvodů dopravních nehod a právě tento asistent dokáže těmto situacím zabránit. Dále najdete asistent hlídání mrtvého úhlu, multikolizní brzda a samozřejmě pak i boční airbagy.

Spotřeba

Kombinace dieselového motoru o objemu 1998 ccm a automatické 7° převodovky (DSG) dokáže zajistit velmi nízkou spotřebu! Ta se pohybuje při běžné zátěži okolo 7 litrů na 100 kilometrů. Na běžný osobní vůz to není nic ojedinělého, ale na minibus pro 7 osob je to velmi dobré číslo.

Zánovní minibus v TOP stavu!

Multivan Volkswagen

Spolehlivost minibusů

Pro naše zákazníky nabízíme výhradně zánovní minibusy ve špičkovém technickém stavu a v tovární záruce! Žádné stočené kilometry! Naše minibusy stále voní novotou! Nikdy bychom zákazníkovi nepůjčili vůz, kterému bychom sami nevěřili.

Tento minibus VW Multivan 6.1 v prodloužené verzi jsme pro naše zákazníky pořídili v prosinci roku 2020. Od té doby s tímto vozem naši klienti cestovali nejen na letní a zimní dovolené v Česku, ale i po Evropě.

Naše další minibusy

Volkswagen Caravelle 6.1

DieselDiesel
pohon4x2
řazeníAutomat
počet rychlostí7
GPS navigaceGPS navigace
motor1 968 ccm
výkon147 kW
počet míst7-místné
rok výroby2020
klimatizace3-zónová AUT
cena od 1 399 Kč / den

Volkswagen Transporter 6.1

DieselDiesel
pohon4x2
řazeníManuál
počet rychlostí6
GPS navigaceGPS navigace
motor1 968 ccm
výkon110 kW
počet míst9-místné
rok výroby2020
klimatizace3-zónová MAN
cena od 1 499 Kč / den