Powered by Smartsupp

Nejčastější dotazy

nejčastěji se nás ptáte

1. Velikost a pohodlí:

"Cítili jste se někdy během skupinového výletu stísněně? O kolik by byla vaše cesta příjemnější v prostorném a pohodlném vozidle? Zvažte naši prémiovou řadu vozidel navržených s ohledem na maximální pohodlí cestujících a prostor pro zavazadla. Není na čase, aby si jízdu užili všichni?"

2. Náklady:

"Už vás nebaví utrácet zbytečně moc za pronájem vozu? Rádi byste si dopřáli luxusní zážitek, který se vejde do vašeho rozpočtu? Díky našim konkurenceschopným cenám nabízíme nákladově efektivní řešení, která vyhoví vašim potřebám. Jste připraveni na finančně výhodnou jízdu?"

3. Úspornost paliva:

"Obáváte se rostoucích nákladů na pohonné hmoty, které vám ubírají z cestovního rozpočtu? Co takhle vozidlo, které nabízí výjimečnou palivovou účinnost a zajistí, že z každého kilometru vytěžíte maximum? Není s naší flotilou vozidel s nízkou spotřebou paliva čas maximalizovat své cesty a minimalizovat náklady?"

4. Spolehlivost:

"Zažili jste někdy poruchu vozidla během skupinové cesty? Nezasloužíte si na své cestě vozidlo, kterému můžete důvěřovat? Náš pečlivě udržovaný a spolehlivý vozový park vám zajistí klid. Jste připraveni na cestu bez stresu?"

5. Pojištění:

"Obáváte se nepředvídatelných událostí, které se mohou stát na cestách? Chtěli byste mít jistotu komplexního pojistného krytí? S naší nabídkou pojištění máte jistotu ochrany. Není klid na duši jednou z nejdůležitějších věcí, které si na cestu přibalíte?"

6. Navigační systém:

"Ztratili jste se někdy během skupinového výletu? Co takhle nejmodernější systém GPS, který vás navede na cestu? Naše vozidla jsou vybavena špičkovými navigačními systémy, které zajistí, že budete vždy na správné cestě. Jste připraveni dojet do cíle bez objížděk?"

7. Možnosti vyzvednutí a předání: Vyzvednutí a předání:

"Máte už dost rigidních možností vyzvednutí a předání, které nevyhovují vašim potřebám? Co takhle flexibilní možnosti přizpůsobené vašemu pohodlí? Nabízíme různá řešení vyzvednutí a předání, která vyhoví vašim plánům. Není na čase, aby váš pronájem vozu fungoval podle vašich časových možností?"

8. Zákaznická podpora:

"Už jste se někdy cítili opuštěni kvůli nedostatku zákaznické podpory ze strany půjčovny? Nezasloužíte si nepřetržitou podporu, která vám zajistí bezproblémovou cestu? Náš tým zákaznického servisu je vždy připraven vám pomoci. Jste připraveni na půjčovnu, kde máte vždy přednost?"