Volkswagen Multivan 6.1

půjčovna minibusů Praha

Parametry minibusu

Diesel
4x4
Automat
7
GPS navigace
1 968 ccm
147 kW
9-místné
2020
3-zónová AUT
cena od 999 Kč / den

Nejprostornější minibus z naši nabídky Volkswagen Multivan 6.1 patří mezi nejoblíbenější auta pro velké rodiny, které kromě místa pro pasažéry potřebují také dostatek prostoru pro zavazadla. Nezapomeňte se podívat na kompletní specifikaci tohoto minibusu. Náš vozový park nemůžete srovnávat s jinými autopůjčovnami, protože u nás dostanete minibus vždy ve skvělém zánovním stavu a v nadstandardní výbavě.

Online kalkulace nájmu

pronájem VW Multivan 6.1

Termín vyzvednutí

Termín vrácení

Počet dní: 0 dní (0 Kč/den)

Cena za pronájem 0
Kontaktní údaje

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
IČ/firma

Volný kilometrový nájezd
0 km

Potřebujete neomezené kilometry?

Neomezené kilometry + 0

Základní pojištění = spoluúčast
10% min. 30 000 Kč

Chcete si sjednat 0% spoluúčast?

Doplatek za 0% spoluúčast + 0

Mytí minibusu při vrácení

Vůz nám můžete vrátit čistý nebo za vás mytí vyřídíme v EXPRESS MYČCE (Novodvorská).

Doplatek za mytí vozu + 0

Místo vyzvednutí

Vyberte místo vyzvednutí, které Vám nejvíce vyhovuje.

Uveďte adresu předání

Místo vrácení

Vyberte místo vrácení, které Vám nejvíce vyhovuje.

Uveďte adresu vyzvednutí

Doplatek za expresní doručení/vyzvednutí 0

Celková cena: 0 Kč bez DPH

Celková cena včetně 21% DPH = 0 Kč včetně DPH

Vážený zákazníku, tato cena platí pouze v případě, že budete ctít naše pravidla, která jsou zcela jednoduché a pochopitelné. Mezi ně patří TŘI pravidla ZÁKAZ KOUŘENÍ, RESPEKTOVÁNÍ RYCHLOSTNÍCH LIMITŮ (tolerance +20km/h v ČR) a vrácení NEPOŠKOZENÉHO VOZU.

Základní sazba v případě porušení těchto pravidel činí 0 Kč bez DPH

Základní sazba 0 Kč včetně DPH

Zpráva - např. speciální požadavky

Odesláním poptávky souhlasíte se všeobecnými podmínkami, reklamačním řádem a se zásadami o zpracování osobních údajů.Proč si půjčit VW Multivan 6.1 Long?

Multivan Volkswagen

2 + 2 + 3 = tři řady sedadel

Minibus Volkswagen Multivan nabízí bezpečí a komfort pro 7 osob. Zadní sedačky si přitom můžete nastavit podle vlastních požadavků. Délka zadního prostoru (včetně sedaček) nabízí 253 cm a sedačky můžete mít "za sebou" jako v letadle, případně si druhou řadu sedadel otočit o 180° a získat tak prostorné "kupé" jako ve vlaku (posádka sedí čelem k sobě).

Pojízdný stolek

V našem minibusu najdete samozřejmě i stolek, který je pojízdný, avšak pevně upevněný. Jestli si během cestování dáte pauzu na jídlo nebo ho využijete jako svou mobilní kancelář je na vás.

Technické údaje tohoto minibusu

Šíře zavazadlového prostoru: 122 cm | Šíře prostoru pro cestující: 169 cm | Výška minibusu: 195 cm | Šíře vozu (včetně zrcátek): 229 cm

Digitální cockpit

Píše se rok 2021 a proto na obyčejné "budíky" raději zapomeňte. Místo nich se u VW Multivan můžete těšit na 26 cm (10,25 palců) široký digitální displej. Na něm si můžete nastavit režim podle vlastních potřeb. Jednou z nich je i velká navigační mapa, která vás vždy navede do vašeho cíle.

Režim na obrázku je kombinace standardních "budíků" spolu s navigací.

Multivan Volkswagen
Multivan Volkswagen

CarPlay nebo Android Auto

Na dotykovém panelu o šířce 23 cm (9,2 palců) můžete ovládat infotainment s možností spárování vašeho chytrého telefonu přes CarPlay nebo Android Auto. Jestli využijete integrovanou navigaci nebo Waze necháme na vás. Místo rádia si můžete pustit svůj oblíbený playlist např. z aplikace Spotify nebo Apple Music.

Třízónová klimatizace

Mezitím, co u jiných půjčoven minibusů za třízónovou klimatizaci připlácíte, u nás je standard. Komfort pro všechny cestující je prostě základ.

Bezpečnost na vysoké úrovni

Z pohledu bezpečnosti patří VW Multivan 6.1 mezi špičku! Stejně, jako má VW Caravelle, tak i VW Multivan disponuje řadou bezpečnostních prvků, mezi které patří asistent pro udržení vozu mezi jízdními pruhy. Podle statistik patří právě mikrospánek mezi jedny z nejčastějších důvodů dopravních nehod a právě tento asistent dokáže těmto situacím zabránit. Dále najdete asistent hlídání mrtvého úhlu, multikolizní brzda a samozřejmě pak i boční airbagy.

Spotřeba

Kombinace dieselového motoru o objemu 1998 ccm a automatické 7° převodovky (DSG) dokáže zajistit velmi nízkou spotřebu! Ta se pohybuje při běžné zátěži okolo 7 litrů na 100 kilometrů. Na běžný osobní vůz to není nic ojedinělého, ale na minibus pro 7 osob je to velmi dobré číslo.

Zánovní minibus v TOP stavu!

Multivan Volkswagen

Spolehlivost minibusů

Pro naše zákazníky nabízíme výhradně zánovní minibusy ve špičkovém technickém stavu a v tovární záruce! Žádné stočené kilometry! Naše minibusy stále voní novotou! Nikdy bychom zákazníkovi nepůjčili vůz, kterému bychom sami nevěřili.

Tento minibus VW Multivan 6.1 v prodloužené verzi jsme pro naše zákazníky pořídili v prosinci roku 2020. Od té doby s tímto vozem naši klienti cestovali nejen na letní a zimní dovolené v Česku, ale i po Evropě.

3 důvody, proč my

Pokud se podíváte na nabídku našeho vozového parku, možná zjistíte, že půjčujeme minibusy, které nám nebudete chtít vrátit. A to je v podstatě první a poslední "negativní" stránka naši autopůjčovny. Nabízíme totiž super minibusy v super stavu a super výbavě.

Nejnovější modely

Specializujeme se na nová auta.


Nadstandardní výbava

Pro naše zákazníky to nejlepší!


Přehledné podmínky

Férové ceny a transparentní podmínky!


Naše další minibusy

Volkswagen Caravelle 6.1

Diesel
4x2
Automat
7
GPS navigace
1 968 ccm
147 kW
7-místné
2020
3-zónová AUT
cena od 999 Kč / den

Volkswagen Transporter 6.1

Diesel
4x2
Manuál
6
GPS navigace
1 968 ccm
110 kW
9-místné
2020
3-zónová MAN
cena od 999 Kč / den